ورزشگاه امیرالمومنین اصفهان_ دی96

در شهر بزرگ اصفهان و همچنین شهرستان های اطراف آن ورزشگاه و باشگاه های خوبی ساخته شده است که بعضی از آنها توسط شرکت تولید کفپوش و تجهیزات ورزشی آکام سالن تجهیز شده اند. از جمله این سالن های ورزشی می توان به ورزشگاه زمرد اصفهان و باشگاه شاهین شهر اصفهان اشاره کرد و همچنین ورزشگاه امیرالمومنین اصفهان که در دی ماه سال 1396 با کفپوش سالن ورزشی چند منظوره تجهیز شده است.

کفپوش های زیر فوم دار آکام سالن در رنگ ها و ضخامت های مختلفی تولید و نصب می شوند. آکام اولین و بهترین تولید کننده کفپوش فوم دار ایرانی می باشد که به دلیل داشتن خط تولید داخلی در هزینه های تجهیزات و کفپوش ورزشی بسیار به صرفه عمل می کند. قیمت کفپوش ورزشی به متریال و نوع کفپوش وابسطه است و از آن جایی که شرکت آکام در ارائه ی بهترین کیفیت با شرکت های اروپایی تولید کفپوش در رقابت می باشد شما می توانید با خیال راحت از محصولات این شرکت استفاده کنید و سالن ورزشی خود را به کارشناسان خبره آکام بسپارید.

در مراحل انتخاب بهترین کفپوش، زیر سازی، نصب و خط کشی همراه شما خواهیم بود و پس از اجرای کار با خدمات پس از فروش و ضمانت های آکام سالن، سلامت و لذت ورزش را به ورزشکاران شما هدیه خواهیم داد.