شرکت نفت _ دی96

شرکت نفت یکی از سازمان های بسیار قوی و با کیفیت می باشد که برای کارکنان خود نیز بهترین امکانات و کیفیت را در نظر می گیرد که با توجه به این مسئله تجهیز سالن ورزشی، رخت کن و استخر خود را به شرکت تولید کفپوش ورزشی آکام سالن سپرده است. شرکت کفپوش آکام در دی ماه سال 1396 اقدام به زیر سازی و نصب بهترین کفپوش های خود در این باشگاه کرده همچنان خدمات پس از فروش خود را برای استفاده هرچه بهتر از محصولات برای مشتریان خود ادامه می دهد.

کفپوش سالن ورزشی باید از متریال مناسبی تشکیل شود تا برای جلوگیری از خرابی و پوسیدگی زودهنگام، لیز بودن و خطرهای احتمالی و تامین بهداشت و راحتی در تمیز کردن این سطوح مناسب باشد. آکام سالن این امر مهم را با بهترین کیفیت و خدمات پس از فروش در خدمت باشگاه ها و مجموعه های ورزشی در سراسر کشور قرار داده است. این شرکت همچنین به دلیل استفاده از منابع داخلی و داشتن خط تولید داخلی که با محصولات خارجی نیز در رقابت هستند، در راستای ارتقا صنعت ورزش کشور و همچنین کاهش قیمت کفپوش برای مصرف کننده تلاش کرده و به موفیت رسیده است.

برای گرفتن مشاوره رایگان و همچنین بازدید رایگان از محل مورد نظرتان برای انتخاب بهترین کفپوش مناسب محل شما، با کارشناسان آکام تماس بگیرید و سپس کار را به ما بسپارید.