کفپوش سالن ورزشی چند منظوره

امروزه به دلیل هزینه ی بالای احداث سالن های مخصوص هر ورزش، سالن های ورزشی چند منظوره، استفاده بیشتری دارد. یک سالن ورزشی چند منظوره می تواند برای ورزش هایی از جمله والیبال، بسکتبال، هندبال، فوتسال، ایروبیک، ژیمناستیک و ... طراحی و استفاده شود. اما مهمترین مسئله در این سالن ها کفپوش ورزشی مناسب است که علاوه بر طرح و رنگ مناسب دارای کیفیت مورد نیاز نیز باشد.

سالن ورزشی چند منظوره

ویژگی کفپوش سالن چند منظوره

کفپوشی که در سالن ورزشی چند منظوره به کار می رود باید به اندازه کافی انعطاف پذیر و دارای خاصیت ارتجاعی باشد و همچنین باید از سختی، ضخامت و اصطکاک کافی برخوردار باشد. این خصوصیات باعث می شوند مقاومت کفپوش در مقابل نیروهای وارده بر آن بالا بوده و در عین حال سلامت ورزشکاران را نیز در پی داشته باشد.کفپوش ورزشی با کیفیت می تواند از آسیب دیدن ورزشکاران در هنگام انجام حرکات ورزشی و برخورد شدید با زمین و همینطور از خراشیدن یا ساییدگی بدن آنها جلوگیری کند و همچنین با داشتن انعطاف کافی می تواند به ورزشکاران در جلوگیری از اتلاف نیرو و انرژی آنها کمک کند وخستگی ورزشکاران را به تعویق بیاندازد.

کفپوش سالن چند منظوره

انواع کفپوش سالن ورزشی چند منظوره

کفپوش سالن ورزشی چند منظوره چه در فضاهای داخلی یا سرپوشیده و چه خارجی یا روباز، می تواند از انواع مختلفی با متریال های مختلف بسته به نوع استفاده و ورزش های مورد نظر و همچنین شرایط و امکانات منطقه مورد نظر طراحی و ساخته شود مانند: کفپوش پی وی سی، کفپوش پلی یورتان، کفپوش گرانولی و دیگر انواع کفپوش و یا ترکیبی مناسب و یکپارچه از انواع کفپوش ها و حتی چمن مصنوعی که می تواند در بعضی نقاط در کنار کفپوش ها و یا به تنهایی استفاده ی بسیار زیادی داشته باشد.

در این راستا شرکت تولید کننده کفپوش آکام با به کار گیری بهترین متریال و استفاده از تکنولوژی و دستاوردهای ورزشی روز دنیا، بهترین کفپوش سالن چند منظوره و کفپوش زیر فوم دار در ایران را تولید می کند که دارای نشان استاندارد و گواهی کیفیت از فدراسیون های مختلف ورزشی می باشند. همچنین کفپوش ورزشی آکام خود را متعهد می داند که با دادن ضمانت و گارانتی محصولات و همچنین خدمات پس از فروش، به ورزشکاران و متصدیان باشگاه ها و سالن های ورزشی، اطمینان آنان را جلب نماید.

نظر

افزودن یک نظر

پروژه های این محصول