کفپوش لاستیکی سالن ورزشی

کفپوش های لاستیکی نیز مانند کفپوش زیر فوم دار و کفپوش رولی و کفپوش پی وی سی در باشگاه های بدنسازی و سالن های ورزشی کاربرد های فراوانی دارند. این کفپوش ها از جنس گرانول هستند و به دلیل تراکم زیاد، مقاومت ارتجاعی و استحکام و انعطاف بالایی دارند.

کفپوش لاستیکی گرانولی برای ضربه گیری بسیار مناسب است همچنین قرارگیری دستگاه های سنگین، وزنه و ماشین آلات بدنسازی را به خوبی پشتیبانی می کند. کفپوش گرانولی در مهد کودک ها، مدارس، پارک ها و فضاهای باز نیز استفاده می شوند.

کفپوش لاستیکی سالن ورزشی

مزایای کفپوش های گرانولی یا لاستیکی

این کفپوش ها دارای رنگ های متنوعی می باشند و می توانند به فضا زیبایی خاصی بدهند. همچنین تراکم و چگالی بالای این کفپوش ها آنها را به بهترین نوع کفپوش سالن بدنسازی و باشگاه ورزشی تبدیل کرده است. کفپوش گرانولی در ضخامت های مختلفی تولید می شود و کاربرد های مختلفی دارد. کفپوش لاستیکی با چسب محکم و با کیفیتی چسبانده و نصب می شود. همچنین با توجه به استاندارد بودن کفپوش های آکام سالن این نوع کفپوش سمی و قابل اشتعال نیست و از ایمنی و سلامت بالایی برخوردار است.

قابل شستشو بودن و مقاومت در برابر باران و برف از دیگر مزایای کفپوش لاستیکی می باشد.

کفپوش های لاستیکی برای فعالیت های ورزشی مانند پریدن و دوییدن و راه رفتن مناسب هستند و از آسیب دیدگی بدن، پاها و مفاصل ورزشکاران جلوگیری می کنند. کفپوش لاستیکی ضربه گیری خوبی دارد و همچنین هنگام حرکت بر روی آن صدایی تولید نمی کند. مقاومت و دانسیته ی این کفپوش بالا است ولی در عین حال نرم و منعطف نیز می باشد.

کفپوش گرانولی آکام

کفپوش های گرانولی معمولا به شکل مربعی یک متر در یک متر تولید می شوند ولی می توان آنها را در ابعاد بزرگتر نیز تولید کرد. به هر حال حمل و نقل و نصب این کفپوش ها بسیار آسان است و حتی می توان قسمت های مستهلک و آسیب دیده را تعویض و جا به جا کرد.

شما می توانید با بررسی انواع کفپوش ورزشی در سایت آکام سالن اطلاعات لازم برای انتخاب کفپوش مناسب و مورد نیازتان را به دست آورید و برای آگاهی از قیمت کفپوش، چگونگی نصب کفپوش و مشاوره با متخصصان آکام سالن تماس بگیرید.

نظر

افزودن یک نظر

پروژه های این محصول