کفپوش دو میدانی

1000

یکی از مهم ترین و قدیمی ترین ورزش ها در جهان، گروه ورزش های دو و میدانی می باشد.این ورزش سنگین و پر زحمت می تواند خطرات و آسیب های جدی برای ورزشکاران ایجاد کند که برخی از این موارد به وسایل و تجهیزات دومیدانی و برخی نیز به کفپوش زمین دو و سالن های دو و میدانی برمیگردد.

کفپوش ورزشی آکام سالن

به همین دلیل باید بر کیفیت کفپوش دومیدانی بسیار تاکید کرد و در تولید کفپوش و تجهیزات این ورزش دقت و مهارت بالایی به کار برد. از این رو شرکت تولید کننده کفپوش و تجهیزات ورزشی آکام با بهره گیری از علوم و آزمایشات روز دنیا تلاش می کند بهترین کفپوش استاندارد دومیدانی را در ایران تولید کند و حافظ سلامتی ورزشکاران باشد. همچنین با تولید داخلی کفپوش ایرانی قیمت کفپوش را در بازار ایران کاهش دهد.

کفپوش دومیدانی آکام

انواع کفپوش های دومیدانی

کفپوش های ورزشی زیر فوم دار و پلی یورتان بیشترین نوع کفپوش ها را تشکیل می دهند که کفپوش دو میدانی هم بیشتر از جنس پلی یورتان تولید می شود. کفپوش ورزشی دو میدانی اسپری و کفپوش تارتان در پیست دو استفاده می شود.

کفپوش دو و میدانی

بعضی زمین های دو در سالن های سر بسته ساخته می شوند که کفپوش مناسب خود را نیاز دارند. این کفپوش ها نیز می توانند از جنس کفپوش های پلی یورتان یا کفپوش فوم دار باشد که ضخامت آن باید با توجه به استاندارد های تعیین شده انتخاب شود. همچنین نصب کفپوش های دو به دقت و مهارت بالایی نیاز دارد تا از فرسایش و جدا شدن زود هنگام جلوگیری شود..

کفپوش سالنی دومیدانی آکام

نظر

افزودن یک نظر

پروژه های این محصول