کفپوش دور استخر

در باشگاه ها و سالن های ورزشی و همچنین استخر های سر پوشیده و روباز از انواع کفپوش های ورزشی و سالنی استفاده می شود که هر کدام برای منظور خاصی کاربرد دارند مانند کفپوش چوبی دور استخر که برای محوطه استخر استفاده می شود.

یکی از مهمترین محصولات شرکت تولید کننده کفپوش ورزشی آکام، کفپوش دور استخر و کفپوش محوطه استخر می باشد که از متریال و جنس های متفاوتی ساخته شده اند. این کفپوش ها ساخت ایران هستند و از نظر کیفیت با محصولات وارداتی رقابت می کنند.

کفپوش چوبی دور استخر

ویژگی های کفپوش محوطه استخر خوب:

در کفپوش دور استخر مواردی دارای اهمیت بیشتری هستند. از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • کفپوش دور استخر نباید لیز و لغزنده باشد. به همین جهت بافت سطوح کفپوش استخر آکام به صورتی است که حتی هنگام خیس بودن نیز بتوان به راحتی بر روی آنها راه رفت.
  • کفپوش دور استخر باید در مقابل آب و آفتاب مقاوم باشد. همینطور مقاومت کفپوش محوطه و دور استخر در مقابل آب شور و باران بسیار مهم است.
  • کفپوش محوطه استخر باید در مقابل موادی که در استخر ها زیاد استفاده می شود از جمله مواد ضد عفونی کننده و مواد تمیز کننده ی قوی، بسیار مقاومت بالایی داشته باشد و دچار پوسیدگی نشود و آسیب نبیند. که از جمله معروف ترین این مواد می توان به کلر اشاره کرد.
  • حفظ زیبایی و رنگ بندی زیبا در عین حفظ کیفیت از دیگر موارد مورد نظر کفپوش دور استخر آکام می باشد. اینکه مواد و رنگ هایی در کفپوش محوطه استخر استفاده شود که به میزان مناسب، نور خورشید و گرما را جذب کند، فاکتور مهمی در این خصوص به شمار می رود.
  • همچنین قابلیت شستشو با فشار قوی هم یکی از دیگر کیفیت های کفپوش استخر آکام می باشد.

انواع سرریز لبه استخر

  این یک سیستم سرریز سطح است که در آن جریان آب  از لبه استخر سرریز شده و در کانال جمع آوری می شود.

سرریز لبه استخر جدید

این نیز سیستم سنتی است که در آن آب 10-15 سانتیمتر پایینتر از لبه استخر است.

سرریز لبه استخر کلاسیک

جنس کفپوش دور استخر

تولیدی کفپوش استخر آکام، کفپوش های دور استخر و نمای دور استخر را معمولا از موادی مانند

کاشی دور استخر،

سرامیک دور استخر،

چوب دور استخر

و یا سنگ دور استخر

و همچنین پلاستیک های مخصوص دور و محوطه استخر 

می سازند که همه ی قابلیت های گفته شده و مورد نیاز را پوشش می دهد.

کفپوش دور استخر آکام

شرکت کفپوش ورزشی آکام در کفپوش های خود از متریال های مقاوم و با کیفیتی استفاده می کند و گارانتی و خدمات پس از فروش خوب را یکی از نقاط قوت کار خود می داند. همچنین قیمت کفپوش استخر آکام نیز باصرفه ترین هزینه برای شما خواهد بود.

برای آشنایی با دیگر محصولات کفپوش آکام مانند کفپوش پی وی سی، کفپوش پلی یورتان، چمن مصنوعی، کفپوش لاستیکی و بهترین کفپوش ورزشی برای هر سالن ورزشی می توانید سری به پروژه های آکام بزنید و همچنین با کارشناسان ما تماس بگیرید.  

نظر

افزودن یک نظر

پروژه های این محصول