تجهیزات سالن بسکتبال

ورزش مهیج بسکتبال علاوه بر سالن و زمین مناسب به تجهیزات دیگری نیز نیاز دارد که به سادگی تولید و نصب می شوند.

basketball akamsalon

اما در این جا استاندارد بودن و کیفیت تجهیزات ورزشی مخصوصا تجهیزات سالن بسکتبال مورد توجه و بررسی ما می باشد.

تجهیزات بسکتبال آکام

تجهیزات بسکتبال

شرکت تولید کننده ورزشی آکام در تلاش برای ارتقا سطح سلامت و کیفیت ورزشکاران و باشگاه و اماکن ورزشی است و به همین دلیل در کنار ارائه بهترین کفپوش سالن ورزشی اعم از کفپوش سالن ورزشی چند منظوره، کفپوش سالن فوتسال، کفپوش سالن والیبال، کفپوش باشگاه بدنسازی، چمن مصنوعی زمین فوتبال و دیگر سالن های ورزشی ورزشگاه ها و باشگاه ها، اقدام به تولید کفپوش سالن بسکتبال و در کنار آن تجهیزات سالن بسکتبال کرده است. و در این راه استاندارد های بین المللی را در نظر گرفته و بهترین خدمات پس از فروش را نیز ارائه داده است.

پایه ثابت بسکتبال آکام

از جمله تجهیزات ورزشی سالن بسکتبال می توان به پایه بسکتبال، حلقه بسکتبال، تخته و تور بسکتبال اشاره کرد. توپ بسکتبال هم از جمله توپ های سنگین و مهم ورزشی می باشد.

 

پایه بسکتبال

پایه بسکتبال در مدل ها و با کاربرد های مختلف ساخته می شود و می تواند ثابت یا متحرک باشد. همچنین برای کودکان پایه بسکتبال کوتاه و خانگی هم در نظر گرفته شده است. دسته بندی انواع مختلف پایه بسکتبال: پایه ثابت زمینی، بسکتبال سقفی ریموت دار، پایه متحرک هیدرولیک، پایه بسکتبال خانگی، بسکتبال دیواری

پایه بسکتبال آکام

حلقه بسکتبال

حلقه بسکتبال که باز هم به صورت حلقه ثابت بسکتبال یا حلقه متحرک بسکتبال به پایه متصل می شود. این حلقه اندازه استاندارد دارد و باید از متریال با کیفیتی ساخته شود تا در برابر ضربه های سنگین توپ بسکتبال مقاومت کافی داشته باشد.

حلقه بسکتبال آکام

تخته بسکتبال

تخته یا صفحه بسکتبال در پشت حلقه به پایه بسکتبال وصل می شود و توپ بسکتبال را مهار می کند که باید استحکام کافی و مقاومت خوبی داشته باشد. جنس تخته بسکتبال از متریال های مختلفی ساخته می شود مانند تخته بسکتبال ام دی اف و یا تخته بسکتبال تلقی و ....

تجهیزات سالن بسکتبال آکام

نظر

افزودن یک نظر

پروژه های این محصول