کفپوش آنتی باکتریال بیمارستانی

تقریبا در همه ساختمان ها و مکان های عمومی و غیر عمومی کفپوش ساختمان از اهمیت بالایی برخوردار است. کفپوش سالنی در ساختمان های بزرگ، انواع مختلفی دارد که هر کدام با توجه به متریال و موارد مختلف به کار رفته برای هدف و استفاده خاصی ساخته شده است، در نتیجه هر نوع کف پوش دارای کاربردهای متفاومی می باشد.

کفپوش بیمارستانی آکام سالن

حتی در اتاق بازی کودکان در بیمارستان و یا در حیاط و فضای سبز بیمارستان می توان از کفپوش های دیگری مانند کفپوش زیر فوم دار، کفپوش رولی، چمن مصنوعی و ... استفاده کرد.

خوشبختانه شرکت تولید کفپوش آکام پس از گذراندن دوره ای از فعالیت خود در زمینه تولید کفپوش ورزشی و رسیدن به بهترین جایگاه و سابقه در تولید کفپوش استاندارد در ایران، اینک محصولات خود در زمینه کفپوش های سالنی به عنوان کفپوش صنعتی و کفپوش بیمارستانی را ارائه کرده است.

کفپوش بیمارستانی چیست؟

در بیمارستان ها باید همه اصول بهداشتی و ایمنی به صورت کامل و استاندارد رعایت شود و یکی از مهمترین عوامل آن در ساختمان بخش های مختلف بیمارستان می باشد. برای مثال داشتن عایق بندی و حفاظت الکتریکی یکی از موارد مهم در کفپوش بیمارستانی است. همچنین قابل شستشو بودن و مقاومت در برابر مواد شوینده و ضدعفونی کننده، به صورت مداوم، برای کفپوش های آنتی باکتریال بیمارستانی ضروری می باشد.

کفپوش آنتی باکتریال بیمارستانی

کفپوش های طبی بیمارستانی در اتاق های عمل، بخش های مراقبت های ویژه، بخش های عمومی، اورژانس ها، اتاق معاینه، اتاق بیمار و ... به کار می روند. این کفپوش ها باید علاوه بر رنگ و طرح های مناسب، دارای اصطکاک و سختی کافی باشند.

اهمیت رنگ و طرح کفپوش بیمارستانی

در بیمارستان ها و مراکز درمانی هر عاملی که بتواند بر روحیه بیماران و کارکنان تأثیر مثبتی بگذارد، به روند بهبود بیماران کمک می کند و همچنین در سلامت روحی و جسمی کارکنان بسیار مؤثر خواهد بود. کفپوش بیمارستانی در هر بخش بیمارستان می تواند دارای تنوع باشد و مناسب آنجا طراحی و ساخته شود. بخش کودکان بیمارستان تا بخش پرسنل بیمارستان و درمانگاه همه می تواند با کفپوش استاندارد و مناسب آن پوشیده شده باشد تا محیط بهداشتی و ایده آل گردد.

انواع کفپوش طبی آکام

جنس کفپوش طبی آنتی باکتریال بیمارستانی

کفپوش های بیمارستانی معمولا از جنس اپوکسی و پلی یورتان می باشند که هم درخشندگی و زیبایی محیط را حفظ می کنند و هم به آسانی قابل شستشو هستند و علاوه بر این بسیار مقاوم می باشند.

جنس کفپوش آنتی باکتریال بیمارستانی، ساخته شده از کفپوش اپوکسی و پلی اورتان و به صورتی است که ضد میکروب، ضد باکتری، ضد قارچ و مقاوم در برابر هرگونه گسترش و تکثیر آلودگی می باشد و این خاصیت بهداشتی در کنار نداشتن درز و نبودن امکان رشد و تکثیر حشرات و جانوران، این کفپوش را برای محیط بهداشتی بیمارستان مناسب کرده است.

kafpoosh bimarestani akam

کفپوش آکام علاوه بر ارائه بهترین کفپوش سالن ورزشی و کفپوش صنعتی، کفپوش بیمارستانی و طبی نیز تولید می کند و در این راستا از تجربه کشورهای پیشرفته استفاده کرده و طبق استاندارد های جهانی پیش می رود.

 

نظر

افزودن یک نظر

پروژه های این محصول