کفپوش سالن بسکتبال

ورزش بسکتبال یک ورزش پر جنب و جوش می باشد که در آن ورزشکاران جست و خیز های فراوانی دارند. دوییدن، پرش، خیز برداشتن، برخورد های شدید با زمین و حرکت و ضربه های مداوم توپ سنگین بسکتبال بر روی زمین از جمله مواردی است که باید در تولید یک کفپوش مناسب برای این ورزش در نظر گرفت تا از آسیب دیدگی ورزشکاران جلوگیری شود و بازی در نهایت جذابیت و سلامت انجام شود.

کفپوش سالن بسکتبال

 شرکت تولید کفپوش سالن ورزشی آکام با بهره گیری از علم و تکنولوژی روز دنیا اقدام به تولید بهترین کفپوش سالن چند منظوره و سالن ورزشی دیگر مانند سالن بسکتبال، سالن فوتسال و ... کرده است. یکی از محصولات پرفروش این شرکت، کفپوش سالن بسکتبال و همچنین تجهیزات سالن بسکتبال می باشد.

انواع مختلفی از کفپوش های سالن ورزشی وجود دارد که کفپوش زیر فوم دار آکام در سایز ها و ضخامت های مختلف یکی از بهترین ها برای سالن بسکتبال می باشد.

کفپوش زیر فوم دار سالن بسکتبال

ویژگی های کفپوش سالن بسکتبال

کفپوش سالن بسکتبال باید در عین داشتن مقاومت و سختی، از انعطاف و نرمی کافی نیز برخوردار باشد. خاصیت ارتجاعی و قابل شستشو بودن نیز از ویژگی های مهم کفپوش سالن بسکتبال آکام می باشد. ورزشکاران در هنگام پرش فشار زیادی به زانو ها و مفاصل خود وارد می کنند که این فشار به نسبت زیادی توسط یک کفپوش خوب و با کیفیت مهار می شود و به جلوگیری از آسیب دیدگی بسکتبالیست کمک می کند. همانطور که آکام سالن این نکته مهم را در تولید محصولات خود در نظر گرفته است و با تولید کفپوش استاندارد سالن ورزشی از سلامتی ورزشکاران حمایت می کند.

کفپوش سالن روباز بسکتبال

شرکت آکام در تولید کفپوش سالن ورزشی به استاندارد های بین المللی فدراسیون های ورزشی پایبند بوده و همچنین در نصب این کفپوش ها همه موارد مورد نیاز در مورد اندازه ها، رنگ ها، خط کشی ها و دیگر ریزه کاری ها را به دقت تمام توسط متخصصان به کار می بندد.

خدمات پس از فروش و گارانتی محصولات آکام یکی از مهمترین خدماتی است که رضایت مشتریان ما را در پی داشته است.

 

نظر

افزودن یک نظر

پروژه های این محصول