کفپوش زیر فوم دار سالن ورزشی

در سالن های ورزشی و باشگاه ها از کفپوش های متنوعی استفاده می شود که هر کدام بنا بر کاربرد سالن ورزشی و یا ورزش مورد نظر انتخاب می شوند. یکی از بهترین و پرکاربرد ترین کفپوش های ورزشی که در اکثر سالن ها و اماکن ورزشی کاربرد دارند، کفپوش های زیر فوم دار هستند. این کفپوش ها به دلیل داشتن لایه هایی از جنس فوم با قابلیت انعطاف پذیری بالا، ضربه گیری خوبی دارند. کفپوش فوم دار علاوه بر ارتجاعی و نرم بودن و خاصیت ضربه گیری مناسب، قابلیت شستشو نیز دارد که یکی از مهمترین ویژگی های این کفپوش ها می باشد. رنگ های متنوع این کفپوش نیز از دیگر ویژگی های آن می باشد.

کفپوش زیر فوم دار آکام 

کاربرد کفپوش پشت فوم دار

از کفپوش های پشت فوم دار در بسیاری موارد استفاده می شود. از سالن ورزشی فوتسال، یوگا و ورزش های سالنی دیگر مثل بسکتبال و والیبال گرفته تا سالن های بدنسازی و حتی مهد کودک ها و زمین های بازی کودکان. حتی از این کفپوش ها در اماکن عمومی نیز استفاده می شود. این کفپوش ها به دلیل خاصیت ارتجاعی و ضربه گیری بالایی که دارند از آسیب های جدی در حین ورزش و یا موقع زمین خوردن جلوگیری می کنند و در بهداشت و سلامت ورزشکاران، کودکان و دیگر افراد نقش به سزایی دارند.

انواع کفپوش فوم دار

قطر کفپوش فوم دار متفاوت می باشد و انواع این کفپوش ها با ضخامت آنها نام گذاری می شوند. برای مثال کفپوش های زیر فوم دار 5 میلی آکام و کفپوش های زیر فوم دار 8 میلی آکام را می توان نام برد. کفپوش های پشت فوم دار آکام در ضخامت های دیگر نیز ساخته می شوند مانند کفپوش 5/5 میلی، کفپوش 6 میلی، کفپوش زیر فوم دار 6/5 میلی، 7 و 7/5 میلی آکام سالن که هر کدام برای کاربرد خاص خود نصب می شوند. شما می توانید در زمینه انتخاب بهترین و مناسب ترین کفپوش فوم دار برای سالن مورد نظرتان با کارشناسان آکام مشورت کنید.

کفپوش فوم دار آکام

قیمت کفپوش زیر فوم دار

اکثر کفپوش ها معمولا به صورت وارداتی هستند و ازین رو قیمت و خدمات پس از فروش آنها در ایران مناسب و به صرفه نمی باشد ولی شرکت تولید کفپوش ورزشی آکام این افتخار را  دارد که اولین و بهترین تولید کننده ی کفپوش زیر فوم دار استاندارد و با کیفیت در ایران باشد که با این کار هم قیمت این محصول را به نسبت زیادی در کشور کاهش داده است و هم زیرسازی و نصب و خدمات پس از فروش کفپوش فوم دار را به حد بسیار بالایی ارتقا داده است. به همین دلیل بسیاری از سالن های ورزشی معتبر در سراسر کشور از کفپوش ورزشی آکام استفاده می کنند.

کفپوش پشت فوم دار آکام

نظر

افزودن یک نظر

پروژه های این محصول