• نمایش به صورت:

محصولات دسته تجهیزات سالن بسکتبال

جدید

کفپوش سالن بسکتبال

ورزش بسکتبال یک ورزش پر جنب و جوش می باشد که در آن ورزشکاران جست و خیز های فراوانی دارند. دوییدن، پرش، خیز برداشتن، برخورد های شدید با زمین و حرکت و ضربه های مداوم توپ سنگین بسکتبال بر روی زمین از جمله مواردی است که باید در تولید یک کفپوش مناسب برای این ورزش در نظر گرفت تا از آسیب دیدگی ورزشکاران جلوگیری شود و بازی در نهایت جذابیت و سلامت انجام شود.

کفپوش سالن بسکتبال

 شرکت تولید کفپوش سالن ورزشی آکام با بهره گیری از علم و تکنولوژی روز دنیا اقدام به تولید بهترین کفپوش سالن چند منظوره و سالن ورزشی دیگر مانند سالن بسکتبال، سالن فوتسال و ... کرده است. یکی از محصولات پرفروش این شرکت، کفپوش سالن بسکتبال و همچنین تجهیزات سالن بسکتبال می باشد.

انواع مختلفی از کفپوش های سالن ورزشی وجود دارد که کفپوش زیر فوم دار آکام در سایز ها و ضخامت های مختلف یکی از بهترین ها برای سالن بسکتبال می باشد.

کفپوش زیر فوم دار سالن بسکتبال

ویژگی های کفپوش سالن بسکتبال

کفپوش سالن بسکتبال باید در عین داشتن مقاومت و سختی، از انعطاف و نرمی کافی نیز برخوردار باشد. خاصیت ارتجاعی و قابل شستشو بودن نیز از ویژگی های مهم کفپوش سالن بسکتبال آکام می باشد. ورزشکاران در هنگام پرش فشار زیادی به زانو ها و مفاصل خود وارد می کنند که این فشار به نسبت زیادی توسط یک کفپوش خوب و با کیفیت مهار می شود و به جلوگیری از آسیب دیدگی بسکتبالیست کمک می کند. همانطور که آکام سالن این نکته مهم را در تولید محصولات خود در نظر گرفته است و با تولید کفپوش استاندارد سالن ورزشی از سلامتی ورزشکاران حمایت می کند.

کفپوش سالن روباز بسکتبال

شرکت آکام در تولید کفپوش سالن ورزشی به استاندارد های بین المللی فدراسیون های ورزشی پایبند بوده و همچنین در نصب این کفپوش ها همه موارد مورد نیاز در مورد اندازه ها، رنگ ها، خط کشی ها و دیگر ریزه کاری ها را به دقت تمام توسط متخصصان به کار می بندد.

خدمات پس از فروش و گارانتی محصولات آکام یکی از مهمترین خدماتی است که رضایت مشتریان ما را در پی داشته است.

 

جدید

تجهیزات سالن بسکتبال

ورزش مهیج بسکتبال علاوه بر سالن و زمین مناسب به تجهیزات دیگری نیز نیاز دارد که به سادگی تولید و نصب می شوند.

basketball akamsalon

اما در این جا استاندارد بودن و کیفیت تجهیزات ورزشی مخصوصا تجهیزات سالن بسکتبال مورد توجه و بررسی ما می باشد.

تجهیزات بسکتبال آکام

تجهیزات بسکتبال

شرکت تولید کننده ورزشی آکام در تلاش برای ارتقا سطح سلامت و کیفیت ورزشکاران و باشگاه و اماکن ورزشی است و به همین دلیل در کنار ارائه بهترین کفپوش سالن ورزشی اعم از کفپوش سالن ورزشی چند منظوره، کفپوش سالن فوتسال، کفپوش سالن والیبال، کفپوش باشگاه بدنسازی، چمن مصنوعی زمین فوتبال و دیگر سالن های ورزشی ورزشگاه ها و باشگاه ها، اقدام به تولید کفپوش سالن بسکتبال و در کنار آن تجهیزات سالن بسکتبال کرده است. و در این راه استاندارد های بین المللی را در نظر گرفته و بهترین خدمات پس از فروش را نیز ارائه داده است.

پایه ثابت بسکتبال آکام

از جمله تجهیزات ورزشی سالن بسکتبال می توان به پایه بسکتبال، حلقه بسکتبال، تخته و تور بسکتبال اشاره کرد. توپ بسکتبال هم از جمله توپ های سنگین و مهم ورزشی می باشد.

 

پایه بسکتبال

پایه بسکتبال در مدل ها و با کاربرد های مختلف ساخته می شود و می تواند ثابت یا متحرک باشد. همچنین برای کودکان پایه بسکتبال کوتاه و خانگی هم در نظر گرفته شده است. دسته بندی انواع مختلف پایه بسکتبال: پایه ثابت زمینی، بسکتبال سقفی ریموت دار، پایه متحرک هیدرولیک، پایه بسکتبال خانگی، بسکتبال دیواری

پایه بسکتبال آکام

حلقه بسکتبال

حلقه بسکتبال که باز هم به صورت حلقه ثابت بسکتبال یا حلقه متحرک بسکتبال به پایه متصل می شود. این حلقه اندازه استاندارد دارد و باید از متریال با کیفیتی ساخته شود تا در برابر ضربه های سنگین توپ بسکتبال مقاومت کافی داشته باشد.

حلقه بسکتبال آکام

تخته بسکتبال

تخته یا صفحه بسکتبال در پشت حلقه به پایه بسکتبال وصل می شود و توپ بسکتبال را مهار می کند که باید استحکام کافی و مقاومت خوبی داشته باشد. جنس تخته بسکتبال از متریال های مختلفی ساخته می شود مانند تخته بسکتبال ام دی اف و یا تخته بسکتبال تلقی و ....

تجهیزات سالن بسکتبال آکام