• نمایش به صورت:

محصولات دسته بالابر سالن ورزشی

جدید

بالابر سالن های ورزشی آکام

از زمان ساخت و تجهیز یک سالن ورزشی و یا یک استادیوم ورزشی، تا زمان نظافت و اعمال اصلاحات، تغییرات و جا به جایی های لازم، بالابر ها به کمک می آیند و مورد استفاده قرار می گیرند.

برای نصب و جایگذاری بعضی تجهیزات در قسمت هایی که در ارتفاع بالایی قرار دارند و یا به راحتی در دسترس نیستند،

سالن ورزشی و انواع بالابرها

برای نصب بنرها، LCD ها، بیلبوردهای تبلیغاتی و ... در مکان های مورد نظر در استادیوم یا ورزشگاه، برای شستن و تعمیر بعضی قسمتها مانند نمای سالن یا قسمت های شیشه ای،

بالابر هیدرولیکی آکام

برای سرکشی و مراقبت های مداوم از قسمت های برقی و تأسیسات و بسیاری از امور دیگر می توان از بالابر های هیدرولیکی سالن ورزشی استفاده کرد.

انواع بالابر سالن ورزشی و استادیوم

بالابر ها انواع مختلفی دارند که هر کدام کاربردهای مشخص و مخصوص به خود را دارا می باشند. برای مثال بعضی از انواع بالابر به صورت خود کششی هستند و بعضی در سالن ورزشی سیار می باشند.

تجهیزات ورزشی آکام سالن

بعضی بالابرها برای ایجاد دسترسی راحت تر به نقاط کور و غیر قابل دسترسی در ورزشگاه به کار می آیند که به بالابرهای بوم لیفت مشهورند. بعضی دیگر بالابر آکاردئونی هستند که بیشتر در جهت دسترسی به نماها برای شستشو یا تعمیر و یا نصب تجهیزات استفاده می شوند.

بالابر نفربر آکام سالن

نکات ایمنی بالابر باشگاه ورزشی

از نکات مهم برای استفاده از بالابر ها توجه به وزن و موارد ایمنی می باشد. در ورزشگاه های دارای زمین چمن چه از نوع چمن مصنوعی و چه چمن طبیعی، باید مراقبت از زمین چمن را مد نظر قرار داد و از آسیب خوردن آن جلوگیری کرد.

بالابر استادیوم ورزشی

همچنین باید استحکام زمین ورزشی را برای انتخاب بالابر مناسب در نظر گرفت که وزن آن باعث ایجاد خرابی در لایه های زیرین کفپوش سالن ورزشی نشود. می توان در بعضی موارد از MAT استفاده کرد و با آن جک های جانبی بالابر را مهار کرده و فشار آن را کم کرد که باعث فرورفتن به داخل زمین نشود.

از نکات دیگر توجه به وزش باد در باشگاه ورزشی فضای باز  می باشد که در انتخاب بالابر مؤثر خواهد بود.

بالابر سالن ورزشی