• نمایش به صورت:

محصولات دسته چمن مصنوعی

جدید

چمن مصنوعی تزئینی

سبزی و نشاط همیشه با هم همراه هستند و می توانند باعث تغییر روحیه افراد و جامعه شوند. چمن مصنوعی هم یک ایده ی همیشه سبز و لطیف است که می تواند حتی در مناطقی که امکان بودن گیاهان و چمن طبیعی وجود ندارد جای آن را پر کند. چه این فضا زمین ورزش باشد و چه حیاط خانه. که البته در رنگ های دیگر هم ارائه می شود مانند چمن مصنوعی قرمز که در کنار چمن مصنوعی سبز برای زیبا تر کردن مکان های تزئینی به کار می رود.

چمن مصنوعی تریینی آکام

کاربرد های چمن مصنوعی:

در کل چمن های مصنوعی به دو گروه تقسیم می شوند یکی چمن مصنوعی ورزشی و دیگری چمن مصنوعی تزئینی که هر کدام از این دو با توجه به تنوع و متریال خاص خود کاربرد های فراوانی دارند. برای مثال از چمن مصنوعی تزیینی در هر جایی می توان استفاده کرد.

چمن مصنوعی تزئینی:

در خانه ها برای زیباتر، کاربردی و امن تر کردن بالکن، حیاط و دیگر قسمتها از چمن مصنوعی تراس یا چمن مصنوعی بالکن یا چمن مصنوعی باغچه استفاده می شود.

 در جاهایی که بچه ها حضور دارند مثل پارک کودک، مهد کودک، زمین بازی کودکان برای حفظ امنیت و سلامت و دادن حس شادابی، چمن مصنوعی محوطه بسیار پرکاربرد است.

چمن مصنوعی تزئینی

در مدرسه ها، دانشگاه ها و مراکز علمی و فرهنگی می توان با چمن مصنوعی سبزی و زیبایی به محیط بخشید.

در ادارات و شرکت ها و سازمان ها و همچنین در کارخانه ها برای افزایش جذابیت و روحیه بخشیدن به کارکنان از چمن مصنوعی استفاده می شود.

در مراکز بهداشتی، بیمارستان ها، کلینیک ها و مراکزی ازین قبیل، چمن مصنوعی تزیینی هم در زیباسازی محیط و هم در روحیه و نشاط دادن به مراجعان کمک می کند.

در هتل ها، تالار ها، رستوران ها، کافی شاپ ها و مراکز پذیرایی و مهمانداری چمن مصنوعی تزئینی محیط را بسیار شاداب و زنده می سازد.

همچنین در فروشگاه ها و هر ساختمانی که به ذهنتان برسد می توان ازین محصول پر کاربرد و زیبا استفاده کرد.

چمن مصنوعی آکام سالن

شما می توانید با آکام سالن تماس بگیرید و با گرفتن مشاوره از کارشناسان ما برای انتخاب بهترین گزینه و بهترین طرح و اطلاع از قیمت کفپوش چمن مصنوعی ورزشی و چمن مصنوعی تزیینی گامی در زیباتر کردن محیط زندگی خود بردارید. آکام با گارانتی محصولات خود و ارائه بهترین کیفیت و بهترین خدمات پس از فروش، شما را در این راه یاری میکند.

کفپوش چمن مصنوعی

جدید

چمن مصنوعی ورزشی

در همه باشگاه ها و زمین های ورزشی یکی از مهمترین اصولی که باید رعایت شود کیفیت زمین ورزشی می باشد که این موضوع به جنس کفپوش و محوطه ورزشگاه بستگی دارد. در بعضی زمین های ورزشی مانند زمین فوتبال از چمن مصنوعی ورزشی استفاده می شود.

چمن مصنوعی آکام

از جمله زمین های ورزشی که با چمن مصنوعی پوشیده می شوند می توان به این موارد اشاره کرد:

چمن مصنوعی فوتبال و مینی فوتبال

چمن مصنوعی فوتسال

چمن مصنوعی گلف

چمن مصنوعی تنیس

چمن مصنوعی دومیدانی

چمن مصنوعی چوگان

چمن مصنوعی راگبی

چمن مصنوعی ورزشی

حتی در کنار چمن مصنوعی استاندارد ورزشگاه ها و باشگاه ها نیز از چمن مصنوعی رنگی برای زیباتر شدن محیط استفاده می شود که طراحی . به کارگیری حرفه ای آن جذابیت خاصی به فضا و محوطه ورزشگاه می دهد.

امروزه مراکز مختلفی برای فروش چمن مصنوعی نو و دست دوم وجود دارد که شرکت کفپوش و تجهیزات ورزشی آکام یکی از معتبرترین آنهاست که سعی کرده محصولات خود از جمله چمن مصنوعی استاندارد ورزشی را با بهترین کیفیت ارائه دهد.

چمن مصنوعی ورزشی آکام

برای آشنایی با دیگر محصولات کفپوش آکام مانند چمن مصنوعی تزئینی، کفپوش پی وی سی، کفپوش پلی یورتان و بهترین کفپوش ورزشی برای هر سالن ورزشی می توانید سری به پروژه های آکام بزنید و همچنین با کارشناسان ما تماس بگیرید.