• نمایش به صورت:
جدید

کفپوش دور استخر

در باشگاه ها و سالن های ورزشی و همچنین استخر های سر پوشیده و روباز از انواع کفپوش های ورزشی و سالنی استفاده می شود که هر کدام برای منظور خاصی کاربرد دارند مانند کفپوش چوبی دور استخر که برای محوطه استخر استفاده می شود.

یکی از مهمترین محصولات شرکت تولید کننده کفپوش ورزشی آکام، کفپوش دور استخر و کفپوش محوطه استخر می باشد که از متریال و جنس های متفاوتی ساخته شده اند. این کفپوش ها ساخت ایران هستند و از نظر کیفیت با محصولات وارداتی رقابت می کنند.

کفپوش چوبی دور استخر

ویژگی های کفپوش محوطه استخر خوب:

در کفپوش دور استخر مواردی دارای اهمیت بیشتری هستند. از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • کفپوش دور استخر نباید لیز و لغزنده باشد. به همین جهت بافت سطوح کفپوش استخر آکام به صورتی است که حتی هنگام خیس بودن نیز بتوان به راحتی بر روی آنها راه رفت.
  • کفپوش دور استخر باید در مقابل آب و آفتاب مقاوم باشد. همینطور مقاومت کفپوش محوطه و دور استخر در مقابل آب شور و باران بسیار مهم است.
  • کفپوش محوطه استخر باید در مقابل موادی که در استخر ها زیاد استفاده می شود از جمله مواد ضد عفونی کننده و مواد تمیز کننده ی قوی، بسیار مقاومت بالایی داشته باشد و دچار پوسیدگی نشود و آسیب نبیند. که از جمله معروف ترین این مواد می توان به کلر اشاره کرد.
  • حفظ زیبایی و رنگ بندی زیبا در عین حفظ کیفیت از دیگر موارد مورد نظر کفپوش دور استخر آکام می باشد. اینکه مواد و رنگ هایی در کفپوش محوطه استخر استفاده شود که به میزان مناسب، نور خورشید و گرما را جذب کند، فاکتور مهمی در این خصوص به شمار می رود.
  • همچنین قابلیت شستشو با فشار قوی هم یکی از دیگر کیفیت های کفپوش استخر آکام می باشد.

انواع سرریز لبه استخر

  این یک سیستم سرریز سطح است که در آن جریان آب  از لبه استخر سرریز شده و در کانال جمع آوری می شود.

سرریز لبه استخر جدید

این نیز سیستم سنتی است که در آن آب 10-15 سانتیمتر پایینتر از لبه استخر است.

سرریز لبه استخر کلاسیک

جنس کفپوش دور استخر

تولیدی کفپوش استخر آکام، کفپوش های دور استخر و نمای دور استخر را معمولا از موادی مانند

کاشی دور استخر،

سرامیک دور استخر،

چوب دور استخر

و یا سنگ دور استخر

و همچنین پلاستیک های مخصوص دور و محوطه استخر 

می سازند که همه ی قابلیت های گفته شده و مورد نیاز را پوشش می دهد.

کفپوش دور استخر آکام

شرکت کفپوش ورزشی آکام در کفپوش های خود از متریال های مقاوم و با کیفیتی استفاده می کند و گارانتی و خدمات پس از فروش خوب را یکی از نقاط قوت کار خود می داند. همچنین قیمت کفپوش استخر آکام نیز باصرفه ترین هزینه برای شما خواهد بود.

برای آشنایی با دیگر محصولات کفپوش آکام مانند کفپوش پی وی سی، کفپوش پلی یورتان، چمن مصنوعی، کفپوش لاستیکی و بهترین کفپوش ورزشی برای هر سالن ورزشی می توانید سری به پروژه های آکام بزنید و همچنین با کارشناسان ما تماس بگیرید.  

جدید

کفپوش سالنی فوم دار ۸ میلی آکام

از کفپوش های فوم دار در باشگاه های ورزشی و اماکنی استفاده می شود که بتواند از ضربه خوردن یا آسیب دیدن افراد جلوگیری کند. جنس این نوع از کفپوش ها معمولا از روکش های نرم پلاستیکی یا فوم ها تشکیل شده است. کفپوش زیر فوم دار در برابر وزن و حرارت مقاوم هستند، بسیار انعطاف پذیرند و همچنین از قابلیت شستشو برخوردارند.

کفپوش فوم دار آکام

کفپوش پشت فوم دار لایه هایی دارد که نگهدارنده اند و شامل فوم استاندارد می شوند. این کفپوش ها در شرکت تولید کننده کفپوش ورزشی آکام با ضخامت های متفاوتی ارائه می شوند. ضخامت کفپوش زیر فوم دار آکام از 5 میلی شروع می شود و تا 8 میلی می باشد.

کفپوش فوم دار سالن ورزشی

کفپوش فوم دار با ضخامت های 5/5، 6، 6/5، و 7 نیز از دیگر محصولات آکام سالن می باشد. این واحد تولیدی محصولات خود را با زیرسازی، نصب و خط کشی ارائه می دهد. گارانتی و خدمات پس از فروش آکام نیز همیشه در خدمت مشتریان می باشد.

کفپوش زیر فوم دار آکام سالن

جدید

کفپوش دو میدانی

یکی از مهم ترین و قدیمی ترین ورزش ها در جهان، گروه ورزش های دو و میدانی می باشد.این ورزش سنگین و پر زحمت می تواند خطرات و آسیب های جدی برای ورزشکاران ایجاد کند که برخی از این موارد به وسایل و تجهیزات دومیدانی و برخی نیز به کفپوش زمین دو و سالن های دو و میدانی برمیگردد.

کفپوش ورزشی آکام سالن

به همین دلیل باید بر کیفیت کفپوش دومیدانی بسیار تاکید کرد و در تولید کفپوش و تجهیزات این ورزش دقت و مهارت بالایی به کار برد. از این رو شرکت تولید کننده کفپوش و تجهیزات ورزشی آکام با بهره گیری از علوم و آزمایشات روز دنیا تلاش می کند بهترین کفپوش استاندارد دومیدانی را در ایران تولید کند و حافظ سلامتی ورزشکاران باشد. همچنین با تولید داخلی کفپوش ایرانی قیمت کفپوش را در بازار ایران کاهش دهد.

کفپوش دومیدانی آکام

انواع کفپوش های دومیدانی

کفپوش های ورزشی زیر فوم دار و پلی یورتان بیشترین نوع کفپوش ها را تشکیل می دهند که کفپوش دو میدانی هم بیشتر از جنس پلی یورتان تولید می شود. کفپوش ورزشی دو میدانی اسپری و کفپوش تارتان در پیست دو استفاده می شود.

کفپوش دو و میدانی

بعضی زمین های دو در سالن های سر بسته ساخته می شوند که کفپوش مناسب خود را نیاز دارند. این کفپوش ها نیز می توانند از جنس کفپوش های پلی یورتان یا کفپوش فوم دار باشد که ضخامت آن باید با توجه به استاندارد های تعیین شده انتخاب شود. همچنین نصب کفپوش های دو به دقت و مهارت بالایی نیاز دارد تا از فرسایش و جدا شدن زود هنگام جلوگیری شود..

کفپوش سالنی دومیدانی آکام

جدید

کفپوش لاستیکی سالن ورزشی

کفپوش های لاستیکی نیز مانند کفپوش زیر فوم دار و کفپوش رولی و کفپوش پی وی سی در باشگاه های بدنسازی و سالن های ورزشی کاربرد های فراوانی دارند. این کفپوش ها از جنس گرانول هستند و به دلیل تراکم زیاد، مقاومت ارتجاعی و استحکام و انعطاف بالایی دارند.

کفپوش لاستیکی گرانولی برای ضربه گیری بسیار مناسب است همچنین قرارگیری دستگاه های سنگین، وزنه و ماشین آلات بدنسازی را به خوبی پشتیبانی می کند. کفپوش گرانولی در مهد کودک ها، مدارس، پارک ها و فضاهای باز نیز استفاده می شوند.

کفپوش لاستیکی سالن ورزشی

مزایای کفپوش های گرانولی یا لاستیکی

این کفپوش ها دارای رنگ های متنوعی می باشند و می توانند به فضا زیبایی خاصی بدهند. همچنین تراکم و چگالی بالای این کفپوش ها آنها را به بهترین نوع کفپوش سالن بدنسازی و باشگاه ورزشی تبدیل کرده است. کفپوش گرانولی در ضخامت های مختلفی تولید می شود و کاربرد های مختلفی دارد. کفپوش لاستیکی با چسب محکم و با کیفیتی چسبانده و نصب می شود. همچنین با توجه به استاندارد بودن کفپوش های آکام سالن این نوع کفپوش سمی و قابل اشتعال نیست و از ایمنی و سلامت بالایی برخوردار است.

قابل شستشو بودن و مقاومت در برابر باران و برف از دیگر مزایای کفپوش لاستیکی می باشد.

کفپوش های لاستیکی برای فعالیت های ورزشی مانند پریدن و دوییدن و راه رفتن مناسب هستند و از آسیب دیدگی بدن، پاها و مفاصل ورزشکاران جلوگیری می کنند. کفپوش لاستیکی ضربه گیری خوبی دارد و همچنین هنگام حرکت بر روی آن صدایی تولید نمی کند. مقاومت و دانسیته ی این کفپوش بالا است ولی در عین حال نرم و منعطف نیز می باشد.

کفپوش گرانولی آکام

کفپوش های گرانولی معمولا به شکل مربعی یک متر در یک متر تولید می شوند ولی می توان آنها را در ابعاد بزرگتر نیز تولید کرد. به هر حال حمل و نقل و نصب این کفپوش ها بسیار آسان است و حتی می توان قسمت های مستهلک و آسیب دیده را تعویض و جا به جا کرد.

شما می توانید با بررسی انواع کفپوش ورزشی در سایت آکام سالن اطلاعات لازم برای انتخاب کفپوش مناسب و مورد نیازتان را به دست آورید و برای آگاهی از قیمت کفپوش، چگونگی نصب کفپوش و مشاوره با متخصصان آکام سالن تماس بگیرید.

جدید

انواع کفپوش رولی

کفپوش انواع مختلفی دارد که بر اساس جنس آنها و یا کاربرد آنها نام گذاری می شوند. یکی از انواع کفپوش ها کفپوش رولی می باشد که کفپوش های رولی نیز از متریال مختلفی ساخته شده اند و هر کدام کاربرد های خاصی دارند.این کفپوش ها از نظر ضخامت نیز اندازه های مختلفی دارند و در رنگ های مختلفی ساخته می شوند.

کفپوش رولی گرانولی و کفپوش رولی پی وی سی pvc از انواع کفپوش های رولی می باشند.

کفپوش رولی آکام

موارد کاربرد کفپوش رولی:

کاربرد کفپوش های رولی در سالن های ورزشی و زمین روباز از جمله محوطه های زیر می باشد.

کفپوش سالن های ورزشی از جمله سالن والیبال، سالن بسکتبال و همچنین سالن ورزشی چند منظوره و سالن تنیس

کفپوش باشگاه بدنسازی و سالن ورزشی تناسب اندام

کفپوش باشگاه تیراندازی و محوطه پیاده روی

انواع کفپوش رولی

کفپوش زمین بازی کودکان و همچنین مراکز توانبخشی و مهدکودک ها

کفپوش فروشگاه ها و ادارات و مراکز گردهمایی ها و نمایشگاه ها

از انواع کفپوش های رولی استفاده می شود.

کفپوش رولی سالن ورزشی

سلامتی ما به موارد زیادی وابسته است که یکی از مهمترین آنها ورزش می باشد. ورزشکاران می دانند که محیط و تجهیزات ورزشی تا چه اندازه در عملکرد آنها و سلامتی جسمی شان تاثیرگذار است. ازین رو شرکت ورزشی آکام سالن دقت و همت خود را به کار بسته است تا با کیفیت ترین تجهیزات ورزشی و کفپوش ورزشی را تولید کند و با گارانتی و خدمات پس از فروش خود، کیفیت و سلامت آنها را تضمین نماید.

جدید

کفپوش سالن ورزشی چند منظوره

امروزه به دلیل هزینه ی بالای احداث سالن های مخصوص هر ورزش، سالن های ورزشی چند منظوره، استفاده بیشتری دارد. یک سالن ورزشی چند منظوره می تواند برای ورزش هایی از جمله والیبال، بسکتبال، هندبال، فوتسال، ایروبیک، ژیمناستیک و ... طراحی و استفاده شود. اما مهمترین مسئله در این سالن ها کفپوش ورزشی مناسب است که علاوه بر طرح و رنگ مناسب دارای کیفیت مورد نیاز نیز باشد.

سالن ورزشی چند منظوره

ویژگی کفپوش سالن چند منظوره

کفپوشی که در سالن ورزشی چند منظوره به کار می رود باید به اندازه کافی انعطاف پذیر و دارای خاصیت ارتجاعی باشد و همچنین باید از سختی، ضخامت و اصطکاک کافی برخوردار باشد. این خصوصیات باعث می شوند مقاومت کفپوش در مقابل نیروهای وارده بر آن بالا بوده و در عین حال سلامت ورزشکاران را نیز در پی داشته باشد.کفپوش ورزشی با کیفیت می تواند از آسیب دیدن ورزشکاران در هنگام انجام حرکات ورزشی و برخورد شدید با زمین و همینطور از خراشیدن یا ساییدگی بدن آنها جلوگیری کند و همچنین با داشتن انعطاف کافی می تواند به ورزشکاران در جلوگیری از اتلاف نیرو و انرژی آنها کمک کند وخستگی ورزشکاران را به تعویق بیاندازد.

کفپوش سالن چند منظوره

انواع کفپوش سالن ورزشی چند منظوره

کفپوش سالن ورزشی چند منظوره چه در فضاهای داخلی یا سرپوشیده و چه خارجی یا روباز، می تواند از انواع مختلفی با متریال های مختلف بسته به نوع استفاده و ورزش های مورد نظر و همچنین شرایط و امکانات منطقه مورد نظر طراحی و ساخته شود مانند: کفپوش پی وی سی، کفپوش پلی یورتان، کفپوش گرانولی و دیگر انواع کفپوش و یا ترکیبی مناسب و یکپارچه از انواع کفپوش ها و حتی چمن مصنوعی که می تواند در بعضی نقاط در کنار کفپوش ها و یا به تنهایی استفاده ی بسیار زیادی داشته باشد.

در این راستا شرکت تولید کننده کفپوش آکام با به کار گیری بهترین متریال و استفاده از تکنولوژی و دستاوردهای ورزشی روز دنیا، بهترین کفپوش سالن چند منظوره و کفپوش زیر فوم دار در ایران را تولید می کند که دارای نشان استاندارد و گواهی کیفیت از فدراسیون های مختلف ورزشی می باشند. همچنین کفپوش ورزشی آکام خود را متعهد می داند که با دادن ضمانت و گارانتی محصولات و همچنین خدمات پس از فروش، به ورزشکاران و متصدیان باشگاه ها و سالن های ورزشی، اطمینان آنان را جلب نماید.

جدید

کفپوش زیر فوم دار سالن ورزشی

در سالن های ورزشی و باشگاه ها از کفپوش های متنوعی استفاده می شود که هر کدام بنا بر کاربرد سالن ورزشی و یا ورزش مورد نظر انتخاب می شوند. یکی از بهترین و پرکاربرد ترین کفپوش های ورزشی که در اکثر سالن ها و اماکن ورزشی کاربرد دارند، کفپوش های زیر فوم دار هستند. این کفپوش ها به دلیل داشتن لایه هایی از جنس فوم با قابلیت انعطاف پذیری بالا، ضربه گیری خوبی دارند. کفپوش فوم دار علاوه بر ارتجاعی و نرم بودن و خاصیت ضربه گیری مناسب، قابلیت شستشو نیز دارد که یکی از مهمترین ویژگی های این کفپوش ها می باشد. رنگ های متنوع این کفپوش نیز از دیگر ویژگی های آن می باشد.

کفپوش زیر فوم دار آکام 

کاربرد کفپوش پشت فوم دار

از کفپوش های پشت فوم دار در بسیاری موارد استفاده می شود. از سالن ورزشی فوتسال، یوگا و ورزش های سالنی دیگر مثل بسکتبال و والیبال گرفته تا سالن های بدنسازی و حتی مهد کودک ها و زمین های بازی کودکان. حتی از این کفپوش ها در اماکن عمومی نیز استفاده می شود. این کفپوش ها به دلیل خاصیت ارتجاعی و ضربه گیری بالایی که دارند از آسیب های جدی در حین ورزش و یا موقع زمین خوردن جلوگیری می کنند و در بهداشت و سلامت ورزشکاران، کودکان و دیگر افراد نقش به سزایی دارند.

انواع کفپوش فوم دار

قطر کفپوش فوم دار متفاوت می باشد و انواع این کفپوش ها با ضخامت آنها نام گذاری می شوند. برای مثال کفپوش های زیر فوم دار 5 میلی آکام و کفپوش های زیر فوم دار 8 میلی آکام را می توان نام برد. کفپوش های پشت فوم دار آکام در ضخامت های دیگر نیز ساخته می شوند مانند کفپوش 5/5 میلی، کفپوش 6 میلی، کفپوش زیر فوم دار 6/5 میلی، 7 و 7/5 میلی آکام سالن که هر کدام برای کاربرد خاص خود نصب می شوند. شما می توانید در زمینه انتخاب بهترین و مناسب ترین کفپوش فوم دار برای سالن مورد نظرتان با کارشناسان آکام مشورت کنید.

کفپوش فوم دار آکام

قیمت کفپوش زیر فوم دار

اکثر کفپوش ها معمولا به صورت وارداتی هستند و ازین رو قیمت و خدمات پس از فروش آنها در ایران مناسب و به صرفه نمی باشد ولی شرکت تولید کفپوش ورزشی آکام این افتخار را  دارد که اولین و بهترین تولید کننده ی کفپوش زیر فوم دار استاندارد و با کیفیت در ایران باشد که با این کار هم قیمت این محصول را به نسبت زیادی در کشور کاهش داده است و هم زیرسازی و نصب و خدمات پس از فروش کفپوش فوم دار را به حد بسیار بالایی ارتقا داده است. به همین دلیل بسیاری از سالن های ورزشی معتبر در سراسر کشور از کفپوش ورزشی آکام استفاده می کنند.

کفپوش پشت فوم دار آکام