۱۷ همین دوره نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی تهران 97

هفدهمین دوره نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی تهران 97 در تاریخ 21 الی 24 مهر ماه 97 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران توسط شرکت نمایشگاهی میلاد نور برگزار شد.

آکام در نمایشگاه بین المللی

شرکت تولیدی کفپوش و تجهیزات ورزشی آکام در این نمایشگاه حضور داشت و محصولات خود را همگام با پیشرفت تکنولوژی روز دنیا به جامعه ورزشی ایران معرفی کرد. در هفدهمین دوره ی نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی تهران، بسیاری از شرکت های مطرح ورزشی از ایران و سایر کشورهای پیشرو در این زمینه، حضور داشتند و شرکت آکام مفتخر است که در این میان توانایی ارائه ی محصولاتی درخور توجه و با کیفیت را داشته است.

تولیدات آکام از جمله انواع کفپوش سالن ورزشی می باشد که با توجه به استاندارد های بین المللی، تاییدیه فدراسیون ها، گواهی بهداشت و سلامت و همچنین همراه با گارانتی و خدمات پس از فروش مناسب ساخته و به هموطنان عزیز در سراسر ایران ارائه می شود.

کیفیت و دوام محصولات آکام به مشتریان ما اثبات شده است و تداوم کار ما نیز با همین کیفیت و مفتخر از این اعتبار و اعتماد ادامه خواهد داشت. 

کفپوش آکام نمایشگاه
 
شما می توانید برای آگاهی از قیمت کفپوش سالن ورزشی و بررسی چگونگی نصب کفپوش در سایت آکام سالن اطلاعات خود را تکمیل کنید و با کازشناسان ما در مورد انتخاب بهترین کفپوش برای سالن ورزشی خود مشورت کنید.