نمایشگاه بین المللی ورزش، سلامت و صنایع وابسته کیش 97

نخستین نمایشگاه بین المللی ورزش، سلامت و صنایع وابسته با نام تجاری IRANSPORTEX در تاریخ ششم تا نهم اسفند ماه 1397 در جزیره کیش برگزار شد. مرکز نمایشگاه های بین المللی کیش با وسعت 14 هزار مترمکعب در این جزیره ی زیبا در میان آب های نیلگون خلیج فارس و هوای بهاری استان هرمزگان، میزبان این رخداد ورزشی بود. در این نمایشگاه 70 شرکت داخلی و نمایندگانی از شرکت های خارجی حضور یافتند. از جمله شرکت های خارجی حاضر در این نمایشگاه از کشور های آلمان، هلند، دانمارک، کره جنوبی و مالزی بودند که جدیدترین محصولات و تولیدات ورزشی خود را ارائه نمودند.

نمایشگاه بین المللی ورزشی کیش97

حضور شرکت تولیدی ورزشی آکام در نمایشگاه کیش

برگزاری این رخداد بزرگ ورزشی در منطقه آزاد کیش با نگاهی به جام جهانی قطر 2022 و برای ایجاد زیرساخت های ورزشی لازم  و معرفی و استفاده از پتانسیل های بالای تولیدات و تجهیزات ورزشی ایرانی بوده است که خوشبختانه با استقبال خوبی رو به رو شد و بار دیگر شرکت های ورزشی بزرگ و معتبر ایران را به جامعه ورزش جهانی معرفی نمود. شرکت تولید کننده کفپوش و تجهیزات ورزشی آکام سالن مفتخر است که در این نمایشگاه نیز مانند دیگر عرصه های بین المللی ورزشی حضور چشمگیر و شایسته ای داشته و محصولاتی با کیفیت و درخور نام ایران را به نمایش گذاشت.

از جمله محصولات تولیدی آکام که در این نمایشگاه مورد توجه و معرفی بیشتری قرار گرفت، کفپوش های طبی ورزشی استاندارد بود که کفپوش آکام آنها را با کیفیت و استاندارد های جهانی عرضه کرده است. از دیگر محصولات آکام سالن نیز می توان به چمن مصنوعی، کفپوش زیر فوم دار، کفپوش سالن چند منظوره، تجهیزات سالن بسکتبال، والیبال و ... اشاره کرد.

کفپوش آکام در نمایشگاه ورزشی بین المللی کیش 97

همچنین از دیگر برنامه های متنوعی که در حاشیه نمایشگاه بین المللی ورزش، سلامت و صنایع وابسته در کیش برگزار شد، می توان به 

مسابقات ماراتن کیش با شرکت دواندگان 22 کشور،

همایش پیاده روی در جزیره کیش،

همایش ورزش و کودک و ورزش و سالمند،

و همایش بین المللی تافیسا و فدراسیون ورزش های همگانی 

اشاره کرد.

کفپوش آکام نمایشگاه ورزش و سلامت کیش97