بهترین کفپوش سالن ورزشی

 

 شرکت تولیدی ورزشی آکام سالن

با توجه به قدمت و سابقه ای که در تولید انواع کفپوش سالن ورزشی دارد کیفیت و سلامت محصولات خود را به اثبات رسانده است. این شرکت در راستای خدمات رسانی به ورزشکاران و متصدیان ورزشی تمام همت و تلاش خود را به کار گرفته که علاوه بر داشتن تولید بهینه و فروش بالا ، رضایت و دلگرمی مشتریان خود را جلب کند و آنها را به استفاده هر چه بیشتر از محصولات و تولیدات داخلی و با کیفیت تشویق کند.

یکی از مهمترین موارد موجود برای ایجاد محیطی سالم و بهداشتی در مراکز ورزشی، کفپوش می باشد. کفپوش ورزشی انواع و کیفیت های متفاوتی دارد که باید در هر کدام از مراکز خاص با توجه به نوع استفاده و ورزشی که قرار است در آنجا انجام شود، انتخاب و نصب می شوند. در جایی به چمن مصنوعی نیاز می باشد و در جایی دیگر به کفپوش ارتجاعی، تاتامی، کفپوش فوم دار، ... و هر نوع کفپوش سالنی یا کفپوش ورزشی دیگر که شرکتی مانند آکام آن ها را تولید می کند و با بهترین کیفیت و گارانتی و خدمات پس از فروش عرضه می کند.

همچنین داشتن تأییدیه فدراسیون های ورزشی و گواهی بهداشت و سلامت و گواهی استاندارد برای این محصولات یکی دیگر از موارد مهم انتخاب کفپوش سالن ورزشی آکام می باشد که باید مورد توجه مدیران و مسئولان این سالن ها قرار گیرد.

کفپوش سالن ورزشی آکام

اهمیت کفپوش ورزشی

در هر زمان و مکانی که قرار داریم باید شرایطی را فراهم کنیم که بتوانیم بیشترین و بهترین استفاده را از آن موقعیت داشته باشیم. استخرها، ورزشگاه ها، باشگاه ها و سالن های ورزشی از جمله محل هایی هستند که از نظر کیفیت و سلامت بسیار اهمیت دارند. چراکه ما برای ورزش کردن و افزایش سلامتی خود به اینگونه مراکز مراجعه می کنیم و یا افرادی که حرفه ی ورزشی دارند و این مکان ها برایشان اهمیت بسیار بیستری نیز دارد.

اهمیت داشتن کفپوش ورزشی با کیفیت، استاندارد و ایمنی در سلامتی افراد و طول عمر محصول می باشد. اینکه ورزشکاران بتوانند با خیال راحت از امکانات ورزشی استفاده کنند و در آینده ی نزدیک یا دور دچار درد های عضلانی و مفصلی و فشارهای وارده به بدن نشوند. این مشکلات و بسیاری موارد دیگر می تواند به دلیل نامرغوب بودن یا استاندارد نبودن کفپوش سالن ورزشی ایجاد شود که کفپوش ورزشی آکام این مهم را با درجه اهمیت بسیار بالایی در تولیدات خود در نظر گرفته است.

در بسیاری موارد اهمیت فضا در شکل و طرح و رنگ اجسام نمایان می شود. رنگ و طرح دیوارها، سقف و کفپوش سالن بسیار اهمیت دارد و می تواند در انرژی ورزشکاران تاثیر بگذارد.

  • ضد آب و قابل شستشو بودن
  • سر نبودن، تیز یا برنده نبودن
  • تمیز و یکدست بودن
  • سبک بودن و امکان حمل و نقل آسان
  • مقاوم و با دوام بودن

و ....

 از جمله موارد مهم در ظاهر این کفپوش ها می باشد.

ما در تولید استاندارد کفپوش آکام سلامتی و ایمنی شما را در نظر گرفته ایم.

 برای گرفتن اطلاعات و راهنمایی و مشورت در مورد انتخاب بهترین محصول برای شما و خرید کفپوش ورزشی و انواع کفپوش سالن با ما تماس بگیرید.

همچنین فروشگاه اینترنتی آکام برای سفارش و خرید راحت تر در خدمت شما می باشد.