بازدید وزیر ورزش و جوانان از کارخانه تولیدکننده کفپوش سالن ورزشی

وزیر ورزش و جوانان، دکتر مسعود سلطانی فر در روز 27 تیر 1398 بازدید گسترده ای از کارخانه تولید کفپوش ورزشی انجام دادند که تولید کننده کفپوش ورزشی آکام یکی از میزبانان ایشان بودند که دستاوردهای تولیدات خود را به معرفی بیشتر رساندند.

پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان از این بازدید گزارش و عکس هایی منتشر کرده است.

با توجه به تحریم های اعمال شده بر روی ایران همه ی صنایع از جمله صنعت ورزش و تولیدات ورزشی ایران نیز تحت تأثیرات این تحریم ها قرار گرفته اند. ازین رو تولیدات داخلی و بالا بودن کیفیت آنها مورد توجه دولت و مسئولین قرار گرفته است. دکتر سلطانی در این زمینه تأکید کردند که: رویکرد ما استفاده از تولیدات داخلی برای همه پروژه های ورزشی کشور است تا با بالا بردن ارتقای کیفیت شان هم در بازار داخلی حضور جدی تری پیدا کنند و هم در بازارهای صادراتی اطراف کشور تولیدات خود را ارائه کنند.

وزیر ورزش در کارخانه کفپوش ورزشی

با توجه به عرضه بین المللی کفپوش ورزشی با کیفیت آکام سالن ایشان درباره نمایشگاهی که به زودی در کشور آذربایجان برگزار خواهند کرد اظهار امیدواری کردند و علاوه بر حمایت داخلی توسط ادارات کل ورزش و جوانان استانها و هم فدراسیون ها و همچنین شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی که برای بقا و پیشرفت کارخانه ها و شرکت های تولید ورزشی ایران بسیار مهم هستند، برای بازارهای صادراتی در منطقه نیز چشم انداز خوبی  را پیش بینی کردند.

کارخانه تولید کفپوش ورزشی آکام

همچنین وزیر ورزش و جوانان بیان داشت: مطمئن هستیم در بسیاری از عرصه ها از جمله تولید لوازم ورزشی در چند سال گذشته رشد و توسعه خوبی در کشور ایجاد شده و به دنبال این هستیم که این محصولات را در کشورهای مختلف از طریق برگزاری نمایشگاه ها عرضه کنیم.