آکام سالن در نمایشگاه ورزش 98

شرکت تولید کفپوش ورزشی آکام سالن در نمایشگاه ورزش 98  در تهران حضور پررنگی داشت. در این نمایشگاه که به نام اسپورتکس "Sportex" معروف است تولید کنندگان و فعالان عرصه ورزش و صنعت، تجهیزات ورزشی محصولات و خدمات خود را به نمایش و معرفی مردم، مسئولین و متصدیان ورزشی می گذارند. در Sportex 2019 تهران که در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد فناوری و تجهیزات ورزشی مدرن و رو به پیشرفت ایرانی و خارجی حضور داشتند که یکی از مهمترین شرکت کنندگان این نمایشگاه ورزشی بین المللی تولید کننده ایرانی آکام می باشد.

spotrex98 akamsalon

آکام سالن به عنوان اولین و بهترین تولید کننده کفپوش های زیر فوم دار سالن ورزشی در ایران همچنان در این عرصه پیشتاز بوده و تولیدات متنوع و جدید خود را نیز به نمایش گذاشت.

تولیدات ورزشی که در سالن ها و باشگاه های سراسر کشور در سالن ها و زمین های مختلف از جمله سالن ورزشی چندمنظوره، سالن بسکتبال، سالن والیبال، سالن فوتسال، سالن بدمینتون، سالن ورزش های رزمی، دو و میدانی، چمن مصنوعی زمین فوتبال، استخر های روباز و سربسته و دیگر ورزشگاه های کشور نصب شده است.

نمایشگاه ورزش 98 آکام سالن

بازدید و مشاوره رایگان پیش از فروش و خدمات پس از فروش و گارانتی محصولات آکام از نقاط قوت این شرکت تولیدی ایرانی می باشد.

در نمایشگاه ورزش 98 تهران نیز علاوه بر معرفی بهترین کیفیت محصولات و به نمایش گذاشتن این کیفیت در رنگ ها و طرح های متنوع و زیبا، آکام سالن قیمت کفپوش ورزشی مناسب را مد نظر قرار داده و بازدیدکنندگان را با محصولات ایرانی و با کیفیت و قیمت کفپوش ارزان و مناسب آشنا کرد.