۱8 همین دوره نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی تهران تیر ماه 98

هجدهمین دوره نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی که Sportex نام دارد در ایران برگزار شد. این نمایشگاه محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران از تاریخ 18 تا 21 تیر ماه 1398 برگزار گردید. نمایشگاه ورزش و تجهیزات ورزشی را می توان مهمترین رویداد در حوزه محصولات و خدمات ورزشی کشور دانست.

sportex 2019 tehran

اسپورتکس 2019 ایران با حضور جمعی از مسئولین ورزشی کشور از جمله محمدرضا داورزنی، معاون ورزش حرفه ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان، برانوش نیک بین، مشاور وزیر و مدیر کل حوزه وزارتی، شروین اسبقیان، مدیر کل دفتر امور مشترک فدراسیون های ورزشی و همچنین جمعی از تولیدکنندگان داخلی و خارجی از جمله شرکت تولید کفپوش و تجهیزات ورزشی آکام همراه بوده است.

هجدهمین نمایشگاه ورزش و تجهیزات ورزشی ایران

دستاوردهای برگزاری نمایشگاه ورزش و تجهیزات ورزشی

در نمایشگاه ورزش و تجهیزات ورزشی در راستای توسعه امکانات ورزشی، معرفی آخرین دستاوردها و فن آوری های ورزشی و تجهیزات و کفپوش ورزشی، پیشرفت ورزش های عمومی و قهرمانی و گسترش ورزش های پایه مخصوصا در مدارس تلاش می شود. یکی از اثرات مهم این نمایشگاه ایجاد فضای رقابتی سالم و بزرگی در میان همه ی دست اندرکاران تولیدکنندگان ورزشی کشور می باشد.

مسئولین و مدیران تربیت بدنی، فدراسیون های ورزشی، متصدیان و مدیران باشگاه ها و سالن های بزرگ ورزشی، ورزشگاه ها و مدارس و دانشگاه ها و همچنین علاقه مندان به ورزش و تجهیزات ورزشی از این نمایشگاه دیدن می کنند و از برنامه های مختلف ورزشی و تفریحی و آموزشی آن بهره مند می شوند.

آکام سالن در نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی 98

حضور آکام سالن در هجدهمین نمایشگاه ورزش ایران

همانطور که بزرگترین و معتبرترین شرکت ها، کارخانه ها و تولیدکنندگان ورزشی و ارائه دهندگان خدمات ورزشی در اسپورتکس ایران شرکت می کنند، شرکت تولید ورزشی آکام نیز همه ساله در این نمایشگاه  حضور پررنگی دارد و دستاوردها و محصولات جدید و با کیفیت خود را به معرض نمایش و رقابت تولیدکنندگان خارجی و ایرانی می گذارد.

آکام به عنوان اولین و بهترین تولید کننده کفپوش زیر فوم دار ورزشی در ایران اینک جایگاه خود را در ارائه بهترین محصولات ورزشی تثبیت کرده است.

akamsalon sportex 2019