دومین نشست هم اندیشی و تجلیل از تولید کنندگان کالای ایرانی

27 اسفند ماه سال 1397، دومین نشست هم اندیشی و تجلیل از تولید کنندگان کالای ایرانی در تهران در سالن خورشید مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار شد.

آکام در دومین نشست هم اندیشی و تجلیل از تولیدکنندگان کالای ایرانی

در این همایش دکتر علی عسکری، ریاست سازمان صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران، دکتر رحمانی، وزیر صنعت، معدن و تجارت ایران، اردشیر زابلی زاده مدیر شبکه ایران کالا، محمد خانی فرد، موسس و مدیر شرکت آکام، تولید کننده برتر کفپوش و تجهیزات ورزشی استاندارد در ایران و همچنین جمع زیادی از تولید کنندگان کالاهای ایرانی و صاحبان صنایع مختلف داخلی حضور داشتند و نظرات و دیدگاه های خود را بیان کرده و به بحث و تبادل اطلاعات و نظرات پرداختند.

تولید کننده کفپوش ایرانی

نشست هم اندیشی تولید کنندگان کالای ایرانی با گلایه ها و قدردانی هایی همراه بود. چنانچه بعضی از تولیدکنندگان با بیان نارضایتی خود از عدم حمایت و تسهیلات کافی، مشکلات خود را برشمردند. همچنین تعدادی از مدیران صنایع ایرانی رضایت خود را از کارهای صورت گرفته در راستای بهبود و توجه به تولید داخلی بیان داشتند.

آکام سالن با شرکت در نمایشگاه های مختلف ورزشی و گردهمایی های بزرگ ملی و بین المللی سعی دارد نظرات کارشناسانه و کاربردی خود را برای پیشرفت صنعت  تولید کفپوش و تجهیزات ورزشی در کشور ارائه دهد و راه حل هایی در جهت رفع موانع موجود پیشنهاد نماید. همچنین محصولات خود از جمله انواع کفپوش سالن ورزشی، کفپوش سالن چند منظوره، کفپوش فوم دار و چمن مصنوعی را که همیشه در حال به روز رسانی و ارتقا هستند معرفی نماید.